Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje

Tinka [Delightfull-PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas rankinėje, krepšyje

€19.83 €16.86
Yra sandėlyje
s790

Žymos: Tinka [Delightfull PM GM] jaučiausi nešti organizatorius (w/vandens butelį pieno turėtojas) krepšys kosmetikos krepšys makiažas maišelį, rankinės pigiai, Krepšiai ir kosmetikos Atvejais kokybės, kinijos tiekėjų Krepšiai ir lagaminai, Krepšiai ir kosmetikos Atvejais, .

 • Forma: Dėžutė
  Prekės pavadinimas: Hush Gecko
  Plotis Punktas: 16inch
  Medžiagos sudėtis: Aukštos Kokybės Veltinio
  Tipo uždarymo: Zip
  Pagrindinė Medžiaga: Jaučiausi
  Prekės svoris: 0.40 kg
  Dydis: 115
  Stilius: Mados
  Ilgis straipsnis: 30
  Aukštis Elementas: 16inch
  Modelio numeris: B
  Tipas straipsnis: Kosmetikos atvejais
  Modelio tipas: Kietas
  Clour: 20
  Pakuotės svoris: 0.4 kg (0.88 lb.)
  Pakuotės matmenys: 29cm x 16cm x 15 cm (11.42 x 6.30 x 5.91 in)
  Disko tipas: vienetas

  ✦✦✦ Funkcijų ✦✦✦ Kišenės: -2 išorinės kišenės, iš vienos pusės ir 1 ant kitos pusės (tinka iPad) kišenė su užtrauktuku -8 kišenės viduje-didelis interjero kišenė vandens buteliui-Mažos vidinės kišenės daiktams toks plonas, tokių kaip plunksnakočiai, makiažo šepetėliai, raktus, automobilį, pan -Didelės vidinės kišenės greitai patenka į straipsnius

  Išlaikyti viskas organizuota -tai kelionių organizatorius maišelį iš veltinio, veltinio audinio minkštas, stiprus, lankstus, lengvas ir gerai pastatyti, tai padės išlaikyti jūsų rankinėje su maišelį, ir valtis formos. Laikykite savo daiktus lengva rasti ir gerai organizuota. Išsitraukia lengvai ir taupo laiką, keičiant į kitą rankinę.

  Krepšys, universalus-gali būti naudojamas kaip organizatorius maišelį, organizatorius rankinėje įterpti organizatorius vystyklų krepšys, organizatorius, krepšiai, organizatorius kišenė, formos bazė ir pan., vykdyti visus savo daiktus, kad tinkamai ir tvarkingai (piniginės, akiniai, telefonas, kosmetika, rašikliai, iPad, notepad ir kt.). Puikiai tinka bet kokiai progai, pvz., kelionių, namų, lauko, vonia, vonios kambariai, Ligoninės ir kt puiki dovana padėkos, Kalėdų ir Naujųjų Metų.

  Universalus laikiklis-nešiojamas ir kompaktiškas. Organizatorius piniginės, skirta bet kokios markės, tokios kaip: speedy 30, speedy 35, greitai 40, Neverfull MM, Neverfull MM, Neverfull GM, Artsy MM Artsy GM, Longchap Le Pliage Nešti, MK, mažų Noe, "Gucci", ir tt, ten yra vieta viskas, ko jums reikia. Labai lengva pakeisti krepšiai, be jokių problemų.

  Jei jūs turite kitų reikalavimų jūsų kišenėje, prašome palikti pranešimą ir Susisiekti su mumis, mes galime pritaikyti kišenėje juo naudotis, kol būsite patenkinti.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai