Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo

Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo

€10.78 €8.62
Yra sandėlyje
s342

Žymos: Akvariumo žuvų veisėjai langelį baby žuvų inkubavimo pigiai, kokybė, pardavėjų-kinijos, , .

 • Medžiaga: plastikiniai
  Pakuotės matmenys: 30cm x 15cm x 15cm (11.81 x 5.91 x 5.91 in)
  Pakuotės svoris: 0.4 kg (0.88 lb.)
  Disko tipas: vienetas

  Modelio pavadinimas: Nepriklausomas | Dydis: 8,1*3,5*4,1 "(L * W * H)

  Inkubatoriuje PBI-3 rezervuarų, žuvų gyvulininkystės gali būti naudojama kaip langelis neršiančių žuvų kiaušinius, kaip petuški, povai, killifish ir pan., ji Gali užkirsti kelią žuvų kūdikių ataka suaugusių žuvų ir gerinti išgyvenamumas žuvies kūdikiui. Tai yra puikus izoliatorius, agresyviai žuvis, žuvies sugadintas, mažų žuvų, krevečių, klounas žuvis ir kitos jūros žuvys.

  Neleidžia pulti žuvų baby žuvų suaugusiųjų ir pagerina išlikimo norma žuvies kūdikiui. Izoliatorius, puikus agresyvi žuvis, žuvies sugadintas, mažų žuvų, krevečių, klounas žuvis ir kitos jūros žuvys. Dizainas keli kambariai: erdvė, galima suskirstyti į 3 mažos "kambariai", kaip reikia. Ištrinti visas pertvaros funkcija, kaip lauke inkubatorius didelis. 0,5 mm superfine izoliacija Skirtumas-plonesni nei erdvės, plokštės, kiaušinių, žuvies, veiksmingai apsaugo žuvis kūdikių invazija suaugusių žuvų. Originalaus dizaino 4 skliaustuose ją stabilizuoti: piltuvas W ne bus plūduriuoti dėl slėgio vandens, kai jis dedamas vertikaliai. Tai nėra būtina, atidarykite dangtelį, pašarų dėl patobulintos konstrukcijos, su skyle galios viršuje. Naujas nusiurbimo pagamintas medžiagas, kurios nekenkia aplinkai, geriau įsisavinti.

  Specifikacijos

  Medžiaga: Akrilas

  Spalva: skaidrus

  Matmenys: 8,1x3,5x4,1 colio

  Pakuotės turinys

  1 žuvivaisos, žuvų veisimas

  1 x daliklis Skydelis

  1 x skiriamoji centrinio V-formos

  1 x viršutine danga

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai